[manager]

„Przestałem się zastanawiać, co chcę powiedzieć i jak, żeby nie brakło mi słów, tylko po prostu zacząłem mówić, bez stresu, a gdy brakło słowa, nauczyłem się umiejętnie naprowadzać słuchacza na to słowo.

Żona stwierdziła, że „wymiatam” po angielsku, na ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej (ponieważ szukam nowej pracy), świetnie poradziłem sobie z wyjaśnieniem złożonego problemu, a następnie płynnie przeszedłem do innego tematu – zadziałał pełen automatyzm i nie zastanawiałem się, co mówię. Wyszło profesjonalnie. Obecnie mam świadomość, że angielski to nie jest dla mnie żadna przeszkoda, ani w potencjalnym poszukiwaniu nowej pracy gdziekolwiek, ani w relacjach biznesowych w środowisku międzynarodowym”. (opinia PT Klienta)

[trainer, coach & consultant]

„Miałam szczęście spotkać Tomasza Wyszkowskiego. Okazało się, że nasze konwersacje w języku angielskim pozwoliły mi odpowiedzieć sobie na pytanie o rzeczywiste przyczyny lęku przed ważnym życiowym projektem. Możemy się przez wiele lat uczyć i doskonalić w zakresie języka angielskiego, ale tylko jeśli odkryjemy prawdziwą motywację, będziemy gotowi na nadzwyczajny wysiłek!

Zdecydowanie polecam Tomasza Wyszkowskiego wszystkim, którzy czują, że chcieliby uczyć się angielskiego z pasją". (opinia PT Klientki)

[pharmacist]

„Pan Tomasz otworzył oczy, a właściwie mózg na język angielski. Pracujemy nad komunikacją, którą blokowała moja głęboko zakorzeniona postawa wyniesiona od marnych nauczycieli. To niesamowicie inteligentny, otwarty na świat, znakomity obserwator, trafny psycholog i erudyta.

Jest to człowiek, o którym śmiało można - Ambasador Świata. Łamie wszelkie dotychczasowe schematy, aby w mgnieniu oka dostrzec istniejący problem językowy na poziomie naszego umysłu. Jestem pod wrażeniem naszych (...) spotkań.... co będzie dalej... absolutna rewolucja w moim życiu". (opinia PT Klienta)

Kup cyfrową książkę i zrób to także Ty!